Mariánská 570, příspěvková organizace, 470 01 Česká Lípa

Jak můžete pomoci

Jak můžete pomoci

Pracovní příležitosti pro děti
  • Pokud máte jakoukoliv brigádnickou pracovní příležitost pro naše  děti, budeme nesmírně rádi a oni taky. Ať už se jedná o pomoc v servisech, kuchyních, restauracích, roznášení letáků atd. Každá příležitost vydělat si peníze vlastními silami je pro ně nesmírně důležitá. Dává jim motivaci být lepší ve svém oboru.
  • Další oblast pracovních příležitostí a to nesmírně důležitá, se týká dětí, kteří odcházejí z DD. Při startu do vlastního samostatného života je práce významný socializační prvek, bez něhož se nemohou řádně začlenit do společnosti.
Věcná pomoc
  • Věcnou pomoc přivítáme ve formě jakéhokoliv spotřebního zboží – drogerie či hygienických potřeb, kosmetiky pro dívky i chlapce, školní pomůcky, papírnictví, potraviny, včetně jakýchkoliv sladkostí pro děti, jakýkoliv oděv či obuv, sportovní potřeby, lístky na kulturní či sportovní akci apod. Jakákoliv taková pomoc je stejně důležitá jako finanční dar, protože nám umožní ušetřit penízky na jiné aktivity dětí.
  • Máme dobré zkušenosti i s tím, že si sponzor přeje předat konkrétnímu dítěti či konkrétním dětem předem určenou věc – hudební nástroj, dárek k narozeninám či Vánocům, odměny za soutěže  atd.
Finanční pomoc
  • Finanční pomoc je možná formou daru na účet dětského domova.
  • Se všemi sponzory jednáme o konkrétní oblasti, kterou hodlají podporovat. Většinou to bývá směrováno na vzdělávání dětí, zájmovou činnost v DD (sport, kultura), nákup sportovního vybavení, v neposlední řadě také prázdninová činnost (tábory, rekreace apod.).
  • Kontakty na nás hledejte na stránce „Kontakty“.
zima.JPG
zima 2012
zima 2012
zima.JPG
Vánoce 2013
Vánoce 2013
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one